Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler

Alvina tesettürlü bayanlarımıza özel bayram için birbirinden şık elbise modelleri hazırlamış. Bayramda tesettürlü bayanlarımızın çok rağbet ettiği elbise modelleri Alvina markasında satışa sunulmaktadır. Hepsi birbirinden güzel olan Alvina bayramlık tesettür elbise modellerini seçmekte zorlanabilirsiniz.

Alvina bayramlık tesettür elbiseler farklı renk ve modellerde olup adeta tesettür giyimin en şık hali yansıtılmıştır. Rekleri ise tam da yaz renklerine özeldir. Her modelin farklı renkleri yapılmıştır. Örneğin; mavi, kırmızı, mint yeşili, mor, siyah ve sarı gibi. Bayram için kullandıktan sonra diğer özel günler için de Alvina bayramlık tesettür elbise modellerini kullanabilirsiniz. Fiyatları ise şu an bayrama özel indirimde olup, sabit fiyat 119 tl dir. Bu modelleri görmek isteyen bayanlarımıza özel hazırladığımız Alvina bayramlık tesettür elbiseler şöyledir:

Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.1 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.2 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.3 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.4 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.5 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.6 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.7 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.8 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.9 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.10 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler.11 Alvina Bayramlık Tesettür Elbiseler

Bir Cevap Yazın